Zastanawiasz się, czy jest relugan leczniczy, o który w ostatnich miesiącach zrobiło się tak głośno? Otóż to nic innego jak specjalny rodzaj skóry owczej, niebywale miękki i puszysty. Niezwykle ważnym czynnikiem wykorzystanym przy ich produkcji jest zastosowanie wyłącznie naturalnych garbników, które pozbawione są szkodliwych związków i substancji mogących negatywnie wpływać na nasze zdrowie.

Regulan leczniczy posiada szereg cennych i prozdrowotnych właściwości, produkt jest bezpieczny dla zdrowia zarówno dzieci, jak i osób dorosłych.

Osoby, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym coraz chętniej decydują się na zastąpienie tradycyjnego dywanu nowoczesnym dodatkiem w postaci regulanu leczniczego.

Jeżeli chodzi o główne zastosowanie to regulan leczniczy ze względu na swoje właściwości sprzyja łagodzeniu objawów bólowych oraz neutralizowaniu szkodliwego wypływu żył wodnych. Dodatkowo miękkie i przyjemne w dotyku włosie wykazuje działanie antystresowe i odprężające. Skóry owcze są także przyjazne wrażliwej skórze dzieci, nie wywołują alergii ani podrażnienia.

Regulan leczniczy to produkt bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości, a to z tego względu, że naturalna wełna owcza bogata jest w lanolinę, substancję czynną, która skutecznie zwalcza bakterie i roztocza.

Kolejną ważną zaletą jaką może pochwalić się regulan leczniczy jest cecha termoregulacyjna, naturalne włosie kurczy się i rozszerza w zależności od temperatury powietrza, w związku z czym zarówno w okresie letnim jak i zimowym korzystanie ze skór owczych jest niezwykle przyjemne i komfortowe.

Jak widać, regulan leczniczy posiada wiele drogocennych właściwości, które w pozytywny sposób oddziałują na ludzkie zdrowie. Skóry owcze oprócz tego, że są designerskim dodatkiem do naszych wnętrz są także świetnym wyrobem wspomagającym prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Praktyczne narzuty i dywaniki doskonale wpiszą się w wystrój niemalże każdej aranżacji, świetnie prezentują się w zestawieniu z surowym drewnem oraz minimalistycznymi akcesoriami.