Pielęgnacja

Aby dekoracyjne skóry owcze wyglądały pięknie i zdrowo przez długi czas, należy się nimi odpowiednio zająć. Od czasu do czasu skóra owcza powinna być mocno wytrzepana i wywietrzona. W ten sposób możesz chronić ją przed brudem i roztoczami, a także niechcianym zapachem. Jeśli zastosujesz wyżej wymienione metody pielęgnacji, produkt z owczej skóry będzie wyglądał pięknie i zdrowo przez lata.

Skóry z krótkim włosem

Produkt z owczej skóry o krótkiej wełnie można prać ręcznie lub w pralce w 30 ° C, stosując specjalny detergent do prania wełny. Należy pamiętać o łagodnym cyklu bez wirowania. Następnie należy pozostawić skórę w temperaturze pokojowej do wyschnięcia. Po kilku godzinach, gdy wysuszysz ją z dala od bezpośredniego słońca i żródeł ciepła, skórę należy przeczesać za pomocą specjalnego grzebienia.

Skóry farbowane

Barwionych skór owczych w ogóle nie można prać. Należy pamiętać, że nie powinny być narażone na bezpośrednie działanie słońca, ponieważ spowoduje to zanikanie koloru. Takie produkty z owczej skóry mogą być czyszczone tylko na sucho. Można je czesać za pomocą specjalnego grzebienia.

Skóry z długim włosem

Niektóre małe plamy można usunąć za pomocą gąbki ze specjalnym detergentem do wełny zmieszanym z wodą (uwaga: nie należy używać dużej ilości wody, należy brać tylko pianę). Następnie należy pozostawić skórę w temperaturze pokojowej do wyschnięcia. Po kilku godzinach, gdy wysuszysz ją z dala od bezpośredniego słońca i żródeł ciepła, skórę należy przeczesać za pomocą specjalnego grzebienia.

100% pozytywnych opinii

przez 10220 dni

Więcej niż

100000 klientów

Dbałość o szczegóły

w 100 procentach